Spotkanie LIVE
za 0 zł!

Jak zrobić swój pierwszy
kolaż na komputerze?

11 października 2023 | 19:00

Możesz wyżyć się kreatywnie i stworzyć piękny kolaż
nawet bez talentu plastycznego!

Pokażę Ci, jak zacząć robić kolaże na komputerze i twórczo spędzać wolny czas.

Rezerwuję miejsce na spotkaniu! >

Czego się dowiesz?

Szkoła Kolażu

Jak korzystać
z programu graficznego

Pokażę Ci, jakich programów (płatnych i darmowych) możesz użyć, by zrobić kolaż. Omówię też listę funkcji, dzięki którym Twoja praca będzie estetyczna.

Arrow
Szkoła Kolażu

Skąd brać pomysły
na kolaże

Pokażę Ci mój proces wymyślania koncepcji na kolaże i pojedynczych elementów, dzięki któremu nie polegasz na zmiennej wenie i nie gapisz się na biały plik graficzny z pustką w głowie.

Arrow
Szkoła Kolażu

Skąd brać "vintage" grafiki do kolaży

Podam Ci listę moich ulubionych baz z grafikami + wskazówki, jak z nich korzystać, żeby nie łamać prawa autorskiego. Pokażę też, jak szukać perełek we wspaniałej jakości.

Arrow
Szkoła Kolażu

Jak stworzyć kolaż
od pomysłu po druk

Opowiem o moim szkoleniu online
Szkoła Kolażu, w którym przeprowadzam Cię od pierwszego kliku w programie graficznym po wydrukowanie gotowego kolażu (np. na prezent dla koleżanki).

„Spotkanie live? Czyli 15 minut ogólników
i godzina prezentacji sprzedażowej?"

Sama nie lubię takich live’ów, więc ich nie robię.

U mnie dostajesz GODZINĘ wiedzy + sesję pytań i odpowiedzi.
Zazwyczaj trwa ona od 30 minut do godziny, w zależności od liczby pytań.

Zobacz opinie:

Opinia o szkoleniu
Opinia o szkoleniu

Jak będzie wyglądał live?

Szkoła Kolażu

Zapisz się na spotkanie

Kliknij w jeden z przycisków na stronie. Podaj swój adres e-mail. Wyślę Ci link do transmisji w dniu spotkania.

Arrow
Szkoła Kolażu

Nie możesz być
na żywo?

Dzień po spotkaniu wyślę Ci
e-maila z nagraniem.
Możesz je obejrzeć przez 9 dni.

Arrow
Szkoła Kolażu

Sesja pytań
i odpowiedzi LIVE

Pod koniec live’a odpowiem na wszelkie pytania powiązane z tworzeniem kolaży.

Arrow
Szkoła Kolażu

Dostaniesz prezent!

Przygotowałam bonus pomagający w przyswojeniu
i wdrożeniu lekcji ze spotkania.

Kto poprowadzi LIVE?
(I kto do Ciebie gada na tej stronie?)

Magda Owsiany

Magda Owsiany

Cześć! Od maleńkości lubię COŚ tworzyć. Opowiadałam sobie historyjki, rysowałam i robiłam przedstawienia dla rodziców. Czapki z głów, że je wytrzymywali, a potem bili brawo! Przez podstawówkę i gimnazjum chodziłam na kółko plastyczne.

W liceum stwierdziłam, że powinnam przestać się bawić i zająć się czymś „poważnym”. Poszłam więc na profil biol-chem. A potem na medycynę.
Strasznie się tam męczyłam.

Wiele łez później zrezygnowałam z kierunku lekarskiego. Zajęłam się pisaniem treści dla biznesów (czyli: copywritingiem). W końcu coś kreatywnego! Odpaliłam też bloga, któremu brakowało oprawy graficznej.

Doprowadzenie moich umiejętności rysunku do fajnego poziomu zajęłoby lata. Dlatego wybrałam kolaże. To był strzał w dziesiątkę! Przez wiele miesięcy uczyłam się, jak je robić. Zaczęłam pokazywać swoje prace w sieci, a one się spodobały.

Nie cierpię podejścia: „Tworzyć można do galerii sztuki albo wcale!”. Wiele osób pisało mi, że chcą wyżywać się kreatywnie, ale nie wiedzą, jak to zrobić. Dlatego zaczęłam POKAZYWAĆ, jak przystępną formą tworzenia są kolaże.

Od ponad 6 lat sklejam kolaże cyfrowe i uczę kolażowania osoby głodne tworzenia. Stworzyłam kurs online Szkoła Kolażu, w którym prowadzę Uczestników za rękę przez proces tworzenia kolaży.
Wzięło w nim udział już ponad 1400 osób.

Poza robieniem kolaży jestem współtwórczynią platformy Burza w mózgu. Ja i mój mąż Tomek pokazujemy (bez kija w tyłku), jak budować biznes oparty o dzielenie się wiedzą.

Część moich prac:

Opinie o Magdzie
i jej szkoleniu online Szkoła Kolażu

Niezwykle gorąco polecam szkołę kolażu - zawsze uważałam siebie za osobę oporną na wszelką wiedzę związaną z programami komputerowymi, mimo, że ich ogarnianie było moim małym marzeniem (także tych spoza kursu). Kurs jest zrobiony tak, że nawet ja zrozumiałam i potrafię korzystać z nich na własny użytek! To nie tylko wiedza praktyczna, ale także ciekawe moduły o wenie, prawie autorskim, o tym co dalej, o kreatywności. Dla mnie to taka skondensowana bomba wiedzy, która dała mi więcej radości niż 5 lat kiepsko wybranych studiów <3

Anna Sobol

Anna Sobol

Absolwentka Szkoły Kolażu

No to, żem to ogarnęła jak stróż jesienne liście. Kurs przyjemny pięknie podzielony na moduły aby nie szukać igły w stogu siana. Konkretne materiały trafiające w punkt jak Robin Hood w tarcze. Generalnie można zaczynać z wiedzą ślimaka i śmigać w temacie kolażu jak Struś pędziwiatr.

Iwona Komodzińska

Iwona Komodzińska

Absolwentka Szkoły Kolażu

Szkoła Kolażu to nie tylko ogromna dawka wiedzy ale także kosz pozytywnej energii. Lekcje składające się na moduły są krótkie, jasne i przejrzyste niczym woda w górskim strumieniu. Z przyjemnością zanurzyłam się w tym bystrym nurcie kreatywności i uśmiechu, bo tworzenie kolaży to nie tylko gryzienie pazurów przy nauce wycinania ale także radość z efektu. Cieszę się, że mogłam wziąć udział w tym projekcie i polecam każdemu kto ma codziennie burzę w mózgu z którą nie wie co zrobić. Ja z tych spotkań z Magdą wyniosłam pewność, że kreatywność jest w każdym, że nauka może być przyjemnością oraz, że często rzeczy które na pierwszy rzut oka nie pasują do siebie, w kolażu są dla siebie stworzone.

Karolina Czarnecka Dworak

Karolina Czarnecka Dworak

Absolwentka Szkoły Kolażu

Szkoła Kolażu stworzona przez Magdę to nie jest zwykły kurs. To podróż. Kilkutygodniowa wyprawa wgłąb świata kreatywności, praktycznych umiejętności i ich twórczego wykorzystywania. Dawkowane porcje wiedzy sprawiły, że nie przytłoczył mnie ogrom informacji i miałam motywację, by regularnie realizować kolejne lekcje. Pasek zakładek wręcz pęka w szwach od cennych linków, inspiracji czy przydatnych narzędzi w pracy twórczej. Szkoła Kolażu jest także dla osób, które chcą dopiero wejść na twórczą ścieżkę, bądź działają w innej, niekoniecznie artystycznej, dziedzinie - myślę, że świat kolaży może być genialną inspirującą odskocznią. Polecam z całego serca! Szkoła dała mi mnóstwo radości i jeszcze więcej wiedzy, z której będę mogła korzystać nie tylko przy tworzeniu kolaży. Sposób przekazu jest idealny: prosty, bez zbędnych ozdobników ale też nie zanudzi się człowiek słuchając Magdy 😁 polecam, jestem mega zadowolona!

Natalia Tejedor

Natalia Tejedor

Absolwentka Szkoły Kolażu

Serdecznie polecam Szkołę Kolażu Magdy! Kurs daje obszerną wiedzę na temat tworzenia kolaży, a także z zakresu programów graficznych, prawa autorskiego, wyszukiwania grafik, a nawet marketingu :) Po ukończeniu kursu potrafię robić kolaże i mam zapał do nauki, by dalej poszerzać swoją wiedzę!

Justyna Pinkiewicz

Justyna Pinkiewicz

Absolwentka Szkoły Kolażu

Szczerze polecam ten kurs, przyjemna edukacja, dająca dużo satysfakcji. Super podejście do każdego uczestnika, przyjemna platforma, motywująca grupa na FB, nic nie zabrakło. Naprawdę warto!

Ola Koperska

Ola Koperska

Absolwentka Szkoły Kolażu

Szkoła dała mi mnóstwo radości i jeszcze więcej wiedzy, z której będę mogła korzystać nie tylko przy tworzeniu kolaży. Sposób przekazu jest idealny: prosty, bez zbędnych ozdobników ale też nie zanudzi się człowiek słuchając Magdy 😁 polecam, jestem mega zadowolona!

Marta Kwiatkiewicz

Marta Kwiatkiewicz

Absolwentka Szkoły Kolażu

Szkoła Kolażu jest naprawdę MEGA! Jestem pod ogromnym wrażeniem poziomu merytorycznego i pracy włożonej w przygotowanie materiałów. Wszystkie treści są bardzo przemyślane i dostarczają wielu inspiracji. Kurs pomógł mi usystematyzować wiedzę z zakresu grafiki i poszerzyć artystyczne horyzonty.

Justyna Krzymińska

Justyna Krzymińska

Absolwentka Szkoły Kolażu

Wyżyj się kreatywnie nawet jeśli myślisz,
że nie masz zdolności plastycznych!

Zarezerwuj miejsce na Live guzikiem poniżej:

Zaklepuję miejsce! >