Co mówią na mieście o Szkole Kolażu?
Ola Koperska
Absolwentka Szkoły Kolażu
Szczerze polecam ten kurs, przyjemna edukacja, dająca dużo satysfakcji. Super podejście do każdego uczestnika, przyjemna platforma, motywująca grupa na FB, nic nie zabrakło. Naprawdę warto!
Natalia Tejedor
Absolwentka Szkoły Kolażu
Szkoła Kolażu stworzona przez Magdę to nie jest zwykły kurs. To podróż. Kilkutygodniowa wyprawa wgłąb świata kreatywności, praktycznych umiejętności i ich twórczego wykorzystywania. Dawkowane porcje wiedzy sprawiły, że nie przytłoczył mnie ogrom informacji i miałam motywację, by regularnie realizować kolejne lekcje. Pasek zakładek wręcz pęka w szwach od cennych linków, inspiracji czy przydatnych narzędzi w pracy twórczej. Szkoła Kolażu jest także dla osób, które chcą dopiero wejść na twórczą ścieżkę, bądź działają w innej, niekoniecznie artystycznej, dziedzinie - myślę, że świat kolaży może być genialną inspirującą odskocznią. Polecam z całego serca!
Agata Wieczorowska
Absolwentka Szkoły Kolażu
Kurs dużo mnie nauczył i na pewno spełnił moje oczekiwania. Najbardziej podobały mi się konkretne narzędzia, sposoby i 'sztuczki' pracy już w samym programie graficznym, ale bardzo doceniam też 'przekrojowość' kursu. Nawet jeżeli niektóre lekcje czy zagadnienia z początku wydawały się mało przydatne (na przykład teoria kolorów czy moodboardy), to koniec końców naprawdę realnie z niech teraz korzystam. Uwaga: nie jest to kurs grafiki komputerowej, ale kolażu digitalowego i mogę z czystym sumieniem OGROMNIE go polecić :)
Anna Żółkiewska
Absolwentka Szkoły Kolażu
Najlepszy kurs w jakim uczestniczyłam w ostatnich latach, biorąc pod uwagę zarówno jego program jak i organizację. Możliwość realizacji poszczególnych modułów w dowolnym czasie pozwoliła mi ukończyć kurs mimo nierzadko obciążającej pracy. Lekcje są jasne, konkretne i bez lania wody, dzięki czemu czułam, że wykorzystuję swój czas w 100%. Po raz pierwszy od dziesięciu lat poczułam, że znowu mam hobby, na dodatek jeszcze nigdy nie czułam się tak kreatywna. Serdecznie polecam!
Justyna Pinkiewicz
Absolwentka Szkoły Kolażu
Serdecznie polecam Szkołę Kolażu Magdy! Kurs daje obszerną wiedzę na temat tworzenia kolaży, a także z zakresu programów graficznych, prawa autorskiego, wyszukiwania grafik, a nawet marketingu :) Po ukończeniu kursu potrafię robić kolaże i mam zapał do nauki, by dalej poszerzać swoją wiedzę!
Kamila Kaczmarczyk
Absolwentka Szkoły Kolażu
Szkoła Kolażu to chyba najlepsza szkoła w jakiej się do tej pory uczyłam. Dodam może, że nigdy nie miałam styczności z programem graficznym, a kolaż to tylko wycinanie tekstów z papieru. A tu proszę. Wszystkie zagadnienia są tak wytłumaczone, że człowiek wychodzi z cienia, nabiera pewności siebie i nawet idzie do drukarni wykonać próbny wydruk! Cieszę się, że Magda potraktowała kurs bardzo kompleksowo. Najpierw kojącym głosem tłumaczy merytoryczne zagadnienia. Następnie przeprowadza przez przygotowanie do wydruku i jeszcze podrzuca setki rozwiązań i ułatwień. W zasadzie można powiedzieć, że to prawdziwy KURS KREATYWNOŚCI.
Karolina Czarnecka Dworak
Absolwentka Szkoły Kolażu
Szkoła Kolażu to nie tylko ogromna dawka wiedzy ale także kosz pozytywnej energii. Lekcje składające się na moduły są krótkie, jasne i przejrzyste niczym woda w górskim strumieniu. Z przyjemnością zanurzyłam się w tym bystrym nurcie kreatywności i uśmiechu, bo tworzenie kolaży to nie tylko gryzienie pazurów przy nauce wycinania ale także radość z efektu. Cieszę się, że mogłam wziąć udział w tym projekcie i polecam każdemu kto ma codziennie burzę w mózgu z którą nie wie co zrobić. Ja z tych spotkań z Magdą wyniosłam pewność, że kreatywność jest w każdym, że nauka może być przyjemnością oraz, że często rzeczy które na pierwszy rzut oka nie pasują do siebie, w kolażu są dla siebie stworzone.
Kasia Łuszczewska
Absolwentka Szkoły Kolażu
Bardzo przyjemne doświadczenie. Szkoła Kolażu pozwoliła mi się zrelaksować i odkryć nową pasję, więc nic tylko robić kolaże!
Małgorzata Romaniuk
Absolwentka Szkoły Kolażu
Kurs, który nie zostanie tylko kolejnym "kupionym i nigdy nie skończonym". Kurs dający nie tylko wiedzę i umiejętności, ale także wiarę w siebie i nowe możliwości.
Marta Kwiatkiewicz
Absolwentka Szkoły Kolażu
Szkoła dała mi mnóstwo radości i jeszcze więcej wiedzy, z której będę mogła korzystać nie tylko przy tworzeniu kolaży. Sposób przekazu jest idealny: prosty, bez zbędnych ozdobników ale też nie zanudzi się człowiek słuchając Magdy 😁 polecam, jestem mega zadowolona!